Witajcie w DEEPSEA

Nurkowanie to nasza pasja, którą z chęcią dzielimy się z innymi. Dzięki rozwojowi techniki w dziedzinie sprzętu nurkowego woda nie jest już barierą nie do przejścia, niegościnną krainą. Powierzchnia oceanów, mórz i jezior jest dla nas jedynie bramą do cudownego, podwodnego świata. Mnogość form życia flory i fauny, kolory, twory skalne i jaskinie – wszystko to sprawia, że każda wizyta pod wodą jest nową, fascynującą przygodą.

Znajdujemy się w malowniczej miejscowości nieopodal Jeleniej Góry. Oprócz kursów nurkowych oferujemy również nurkowania stażowe                z przewodnikiem, wyjazdy nurkowe, poszukiwanie i wydobywanie podwodne oraz kursy EFR – Emergency First Response. W zależności od potrzeb szkolimy lokalnie bądź wyjazdowo - zarówno w kraju jak i za granicą.

Organizujemy również wypady weekendowe do dalszych miejsc nurkowych w kraju bądź zagranicą. Ostatnią formą aktywności są wyjazdy stricte nurkowe w najlepsze lokacje na świecie - zarówno wody ciepłe jak i zimne bo każde z takich miejsc ma swój urok i własne środowisko – swoich zwolenników i przeciwników – my osobiście kochamy je wszystkie bo łączy je jedno – woda ;).

Nurkowanie rekreacyjne jest nurkowaniem partnerskim – zawsze powinieneś zadbać o to, żeby pod wodę nie schodzić sam. Dlatego zachęcamy naszych kursantów do zapraszania swoich żon, mężów, partnerek, partnerów, sióstr, braci, dzieci, wnucząt, wnuków, przyjaciół          i znajomych do wzięcia udziały w kursie – nic tak nie wzmacnia więci międzyludzkich jak poczucie odpowiedzialności za swojego partnera.

Jeżeli w Twojej głowie tli się myśl, że fajnie byłoby spróbować zabawy         z nurkowaniem – przyjdź, zadzwoń, napisz, zapytaj – kto wie, może właśnie odnalazłeś swoją nową pasję.